Komunikacja w biznesie szkolenia

4change to akademia biznesu oferująca doradztwo personalne. Organizujemy również szkolenia dla handlowców i zespołów sprzedażowych. Działamy w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu.

Szkolenia dla handlowców - Katowice

Trener biznesu, szkolenia handlowe, a nawet manager do wynajęcia – poznaj pełną ofertę naszej Akademii Biznesu z Katowic

Program do zarządzania dokumentami

Oferujemy nowoczesny program do zarządzania dokumentami, zadaniami i projektami w Twojej firmie. Zapraszamy do współpracy.

Trener rozwoju osobistego - Wrocław

Szukasz dobrego coacha we Wrocławiu? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą coachingu kariery i rozwoju osobistego!

Dochodzenie odszkodowań - Katowice

Jak ubiegać się o odszkodowanie? Jak uzyskać odszkodowanie z OC rolnika? Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci odzyskanie zaniżonego odszkodowania z OC.

Aktywna sprzedaż produktów- Szkolenie

Zapraszamy na kursy z zakresu poszukiwania inwestorów branżowych, opracowania strategii finansowania oraz negocjacji w biznesie.

Organizacja interaktywnych konferencji

Organizacja interaktywnych konferencji, głosowania na walnym zgromadzeniu spółdzielni i programy do liczenia głosów – poznaj naszą ofertę.

Trening motywacji - Warszawa

Oferowany przeze mnie coaching indywidualny pozwala na stworzenie lepszej wersji siebie. Zapraszam na treningi motywacji w Warszawie.

Upadłość konsumencka w praktyce

Jesteśmy kancelarią mediacyjną i oddłużającą. Oferujemy pomoc prawną przy wychodzeniu z długów oraz bezpłatne konsultacje prawnicze. Działamy w Białymstoku i Warszawie.

Kancelaria radcy prawnego - Lublin

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy adwokata oraz radcy prawnego. Zapraszamy do naszej kancelarii prawniczej Klientów z Dęblina, Lubartowa, Puław, Lublina.

Indyjska agencja pracy

Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Bangladeszu, Białorusi, Indii, Nepalu, Ukrainy oraz całej Azji. Legalna praca dla cudzoziemców tylko z naszą agencją pracy z Ełku!

Pozwolenie na pracę dla obcokrajowców w Polsce

Specjalizujemy się w pomocy księgowej dla cudzoziemców, pozwoleniach na pracę dla obcokrajowców i innych zagadnieniach związanych z zatrudnianiem cudzoziemca.

Księgowość dla przedsiębiorstw - Warszawa

Prowadzimy biuro rachunkowe w Warszawie. Specjalizujemy się m.in. w sporządzaniu deklaracji VAT i ZUS. Sprawdź naszą ofertę!

Prowadzenie księgowości online

Jesteśmy biurem księgowym z Warszawy. Oferujemy m.in. prowadzenie ksiąg handlowych oraz obsługę kadr i płac. Zapraszamy do kontaktu!

Projektowanie sklepów internetowych - Katowice

Prowadzimy agencję interaktywną specjalizującą się w tworzeniu sklepów internetowych na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu!